nasionaNasiona są bardzo zdrowe, dlatego musisz pamiętać żeby nie zabrakło ich w twojej diecie. Są bezcenne pomagają na problemy zdrowotne i im zapobiegają. Ponadto z każdego z tych nasion można uzyskać bardzo zdrowy olej.

Czytaj więcej...

dieta ubogo resztkowaJeśli cierpisz na dolegliwości przewodu pokarmowego takie jak zapalenie żołądka, jelit czy też syndrom drażliwego jelita to powinnaś raz na jakiś czas wyeliminować z diety błonnik.

Czytaj więcej...

solSól kuchenna to po prostu chlorek sodu, znajduje się on w naszym organizmie i jest potrzebny do funkcjonowania wielu tkanek.

Czytaj więcej...

warzywaaW naszej diecie mogą znaleźć się substancje, które przeciwdziałają powstaniu raka.

Czytaj więcej...

dieta16Ziołomiody to naturalne produkty pszczele, które wspomagają leczenie niektórych chorób.

Czytaj więcej...

grykaGryka ma wiele cennych właściwości, poznaj je i przekonaj się chociażby do kaszy gryczanej. Roślina ta była już znana tysiące lat temu. Ma ona duże właściwości odżywcze, profilaktyczne a nawet lecznicze.

Czytaj więcej...

granatJest to jedna z wielu diet skierowanych do osób, które pragną schudnąć i utrzymać prawidłowa masę ciała. Ale przez dietetyków jest ona wskazana dla tych, którzy chcą uzyskać mniejsze ryzyko chorób sercowo – naczyniowych oraz cukrzycy.

Czytaj więcej...

kawaJak wszyscy wiemy kawa, zresztą tak samo jak mocna herbata, ma w swym składzie kofeinę. Wystarczy tylko pół godziny od jej wypicia by została ona wchłonięta przez nasz układ pokarmowy. Dopiero po około czterech godzinach jest wydalania poprzez nerki. Sprawdzamy jak reaguje na nią nasz organizm.

Czytaj więcej...

Dieta Michaela Montignaca

granatJest to jedna z wielu diet skierowanych do osób, które pragną schudnąć i utrzymać prawidłowa masę ciała. Ale przez dietetyków jest ona wskazana dla tych, którzy chcą uzyskać mniejsze ryzyko chorób sercowo – naczyniowych oraz cukrzycy. prawdziwa na blog.pozyczkabez.plCzytaj więcej...

Pokonać rotawirusy

rotawirusyTo one są odpowiedzialne za tak zwaną grypę żołądkową, zarażamy się nimi droga kropelkowa lub pokarmową. Wystarczy podać komuś rękę lub używać tych samych przedmiotów. Jeśli jesteś mama to możesz rozważyć zaszczepienie dziecka.

Więcej…

Pasożyty

lekarze2Te niewidoczne gołym okiem żyjątka mogą być szkodliwe zarówno dla naszego zdrowia jak i urody. Czasem zaczyna się od osłabienia, problemów z cerą złego samopoczucia. Bierzemy to wtedy jako infekcje czy tez zaburzenia hormonalne, tymczasem to zupełnie coś innego.

Więcej…

Tabletki a plastry na menopauzę

Kobiety, gdy zaczynają odczuwać pierwsze dolegliwości związane z menopauzą, rozglądają się za różnymi środkami, które pomogą przejść im ten trudny okres. Oczywiście środki te wchodzą w skład hormonalnej terapii zastępczej. I tu pojawia się problem, ponieważ jest kilka metod a właściwie dróg, którymi można podawać lek d organizmu. Pierwszym sposobem jest droga przez skórna, chodzi tu o żele i plastry, inną drogą jest połykanie, czyli tabletki doustne.

Więcej…